Sprache wählen
Inchecken bij Van der Valk

Accepterende hotels Alle Van der Valk Hotels & Restaurants

De Van der Valk Giftcard kunt u vrij besteden bij alle Van der Valk Hotels & Restaurants in binnen- en buitenland.

Kamer in Van der Valk Breukeln

Accepterende Hotels Alle Van der Valk Hotels & Restaurants

De Van der Valk Giftcard kunt u vrij besteden bij alle Van der Valk Hotels & Restaurants in binnen- en buitenland.

Aan de bar bij Van der Valk

Accepterende Hotels Alle Van der Valk Hotels & Restaurants

De Van der Valk Giftcard kunt u vrij besteden bij alle Van der Valk Hotels & Restaurants in binnen- en buitenland.

Hotels in den Niederlanden

Hotel Akersloot

Website: www.hotelakersloot.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 251 36 18 88

E-mailadres: akersloot@valk.nl

Theaterhotel Almelo

Website: www.theaterhotel.nl/de
Telefonnummer: +31 546 80 30 00
E-Mail-Adresse: info@theaterhotel.nl

Hotel Almere

Website: www.hotelalmere.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 36 80 00 800

E-mailadres: almere@valk.nl

Hotel Amersfoort - A1

Website: www.hotelamersfoorta1.nl/de
Telefonnummer: +31 33 454 00 00
E-Mail-Adresse: amersfoort@valk.com 

Hotel Amsterdam - Amstel

Website: www.vandervalkamsterdam.com/de
Telefonnummer: +31 (0)20 80 01 100
E-Mail-Adresse: amsterdam@valk.com

Hotel Amsterdam Zuidas
Hotel Apeldoorn
Hotel Apeldoorn de Cantharel

Website: www.vandervalkapeldoorn.nl/de
Telefonnummer: +31 55 541 44 55
E-Mail-Adresse: cantharel@valk.com

Hotel ARA

Website: www.hotelara.nl/de
Telefonnummer: +31 78 623 17 80
E-Mail-Adresse: ara@valk.com

Hotel Arnhem

Website: www.hotelarnhem.nl/de
Telefonnummer: +31 26 482 11 00
E-Mail-Adresse: arnhem@valk.com

Hotel Arresthuis

Website: www.hetarresthuis.nl/de
Telefonnummer: +31 475 870 870
E-Mail-Adresse: info@hetarresthuis.nl

Hotel Assen

Website: www.hotelassen.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 592 85 15 15

E-mailadres: assen@valk.nl

Hotel Avifauna
Hotel Kasteel Bloemendal

Website: www.hotelbloemendal.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 43 365 98 00

E-mailadres: bloemendal@valk.nl

Hotel Breda

Website: www.vandervalkbreda.com/en
Telefonnummer: +31 76 522 60 55
E-Mail-Adresse: receptie@vandervalkbreda.com

Hotel Breukelen

Website: www.hotelbreukelen.nl/de
Telefonnummer: +31 0346 26 58 88
E-Mail-Adresse: breukelen@valk.com

Hotel Cuijk - Nijmegen

Website: www.hotelcuijk.nl/de
Telefonnummer: +31 485 33 51 23
E-Mail-Adresse: info@hotelcuijk.nl

Hotel De Bilt - Utrecht

Website: www.biltschehoek.com/de
Telefonnummer: +31 30 220 58 11
E-Mail-Adresse: biltschehoek@valk.com

Hotel Delft A4

Website: www.hoteldelft.com/de
Telefonnummer: 015 - 82 00 600
E-Mail-Adresse: info@hoteldelft.com

Hotel Den Haag Nootdorp

Website: www.hoteldenhaag.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 15 310 45 45

E-mailadres: denhaag@valk.nl

Hotel Den Haag - Wassenaar

Website: www.hoteldenhaagwassenaar.nl/de
Telefonnummer: +31 705 119 344
E-Mail-Adresse: wassenaar@valk.com

Hotel Deventer

Website: www.hoteldeventer.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 570 741 800

E-mailadres: info@deventer.valk.nl

Hotel Dordrecht
Hotel Drachten

Website: www.hoteldrachten.nl/de
Telefonnummer: +31 512 52 07 05
E-Mail-Adresse: info@drachten.valk.com

Hotel Duiven - Arnhem A12

Website: www.hotelduiven-arnhem.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 26 318 88 88

E-mailadres: duiven@valk.nl

Hotel Eindhoven

Website: www.hoteleindhoven.nl/de
Telefonnummer: +31 40 211 60 33
E-Mail-Adresse: eindhoven@valk.com

Hotel Eindhoven - Best

Website: www.valkeindhovenbest.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 40 800 08 00

E-mailadres: best@valk.com

Hotel Emmeloord

Website: www.hotelemmeloord.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 527 61 23 45

E-mailadres: emmeloord@valk.nl

Hotel Emmen

Website: www.hotelemmen.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 591 57 18 00

E-mailadres: emmen@valk.nl

Hotel Enschede
Hotel Gilze - Tilburg

Website: www.hotelgilzetilburg.nl/de
Telefonnummer: +31 161 45 49 51
E-Mail-Adresse: gilzetilburg@valk.com

Hotel Gorinchem

Website: www.valkhotelgorinchem.nl/de
Telefonnummer: +31 183 799 999
E-Mail-Adresse: reserveringen@gorinchem.valk.com

Hotel Groningen - Hoogkerk

Website: www.vandervalkhotelgroningenhoogkerk.com/de
Telefonnummer: +31 50 820 05 10
E-Mail-Adresse: info@hoogkerk.valk.com

Hotel Groningen Westerbroek
Hotel Groningen Zuidbroek A7

Website: www.hotelzuidbroek.nl/de
Telefonnummer: +31 598 45 3787
E-Mail-Adresse: zuidbroek@valk.com

Hotel De Gouden Leeuw
Hotel Haarlem

Website: www.hotelhaarlem.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 23 536 75 00

E-mailadres: haarlem@valk.nl

Hotel Hardegarijp Leeuwarden

Website: www.hotelhardegarijp.com/de
Telefonnummer: +31 511 475700
E-Mail-Adresse: receptie@hotelhardegarijp.com

Hotel Harderwijk
Hotel Heerlen

Website: www.hotelheerlen.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 45 571 94 50

E-mailadres: heerlen@valk.nl

Hotel Hengelo

Website: www.hotehengelo.com

Telefoonnummer: +31 (0) 74 255 50 55

E-mailadres: hengelo@valk.nl

Hotel 's-Hertogenbosch - Vught

Website: www.hotelvught.nl/de
Telefonnummer: +31 73 658 77 77
E-Mail-Adresse: vught@valk.com

Hotel Hilversum - de Witte Bergen

Website: www.hoteldewittebergen.nl/en
Telefonnummer: +31 35 539 58 00
E-Mail-Adresse: wittebergen@valk.com

Hotel Hoorn

Website: www.hotelhoorn.com/de
Telefonnummer: +31 229 79 90 60
E-Mail-Adresse: hoorn@valk.com

Hotel Houten

Website: www.hotelhouten.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 30 634 68 00

E-mailadres: houten@valk.nl

Hotel Leeuwarden

Website: www.hotelleeuwarden.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 58 820 01 00

E-mailadres: leeuwarden@valk.nl

Hotel Leiden

Website: www.hotelleiden.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 71 573 17 31

E-mailadres: leiden@valk.nl

Hotel Lelystad

Website: www.vandervalkhotellelystad.nl/de
Telefonnummer:  +0 320 799 600
E-Mail-Adresse: info@lelystad.valk.com

Hotel Leusden - Amersfoort

Website: www.hotelleusden.nl/de
Telefonnummer: +31 33 434 53 45
E-Mail-Adresse: leusden@valk.com

Hotel Maastricht
Hotel Middelburg

Website: www.valkmiddelburg.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 118 44 25 25

E-mailadres: middelburg@valk.nl

Hotel De Molenhoek - Nijmegen

Website: www.hoteldemolenhoek.nl/de
Telefonnummer: +31 24 358 01 55
E-Mail-Adresse: molenhoek@valk.com

Hotel Nijmegen - Lent

Website: www.valknijmegen.nl/de
Telefonnummer: +31 24 792 02 00
E-Mail-Adresse: nijmegen@valk.com

Palace Hotel Noordwijk

Website: www.valknoordwijk.nl/de
Telefonnummer: 071 365 3000
E-Mail-Adresse: info@noordwijk.valk.com

Hotel Nuland 's-Hertogenbosch

Website: www.hotelnuland.nl/de
Telefonnummer: +31 73 534 25 34
E-Mail-Adresse: nuland@valk.com

Hotel Oostzaan Amsterdam
Theaterhotel de Oranjerie

Website: www.theaterhotelroermond.nl/de
Telefonnummer: +31 475 391 491
E-Mail-Adresse: info@oranjerie.valk.com

Hotel Ridderkerk

Website: www.hotelridderkerk.nl/en
Telefonnummer: +31 180 64 69 00
E-Mail-Adresse: receptie@ridderkerk.valk.com

Hotel Rotterdam Blijdorp
Hotel Sassenheim - Leiden

Website: www.hotelsassenheim.nl/de
Telefonnummer: +31 252 21 90 19
E-Mail-Adresse: sassenheim@valk.com

Hotel Schiedam

Website: www.hotelschiedam.nl

Telefoonnummer: 085 - 001 4414

E-mailadres: support@valkdigital.nl

Hotel Schiphol A4

Website: www.hotelschiphol.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 252 67 53 35

E-mailadres: schiphol@valk.nl

Hotel Sneek

Website: www.hotelsneek.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 515 48 18 18

E-mailadres: sneek@valk.nl

Hotel Spier-Dwingeloo

Website: www.hotelspier.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 593 56 48 00

E-mailadres: spier@valk.nl

Hotel Stein - Urmond

Website: www.hotelstein.nl/de
Telefonnummer: +31 (0)46 426 90 30
E-Mail-Adresse: steinurmond@valk.com

Kasteel Terworm

Website: www.terworm.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 45 400 11 11

E-mailadres: terworm@valk.nl

Hotel Texel-De Koog

Website: www.valktexel.nl/de
Telefonnummer: 0222 317 202
E-Mail-Adresse: info@texel.valk.com

Hotel Tiel

Website: www.hoteltiel.nl/de
Telefonnummer: +31 344 62 20 20
E-Mail-Adresse: tiel@valk.com

Hotel Tilburg

Website: www.hoteltilburg.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 13 800 08 00

E-mailadres: tilburg@valk.nl

Hotel Utrecht
Hotel Veenendaal

Website: www.hotelveenendaal.com/en
Telefonnummer: +31 318 799 060
E-Mail-Adresse: info@veenendaal.valk.com

Hotel Venlo

Website: www.hotelvenlo.nl/de
Telefonnummer: +31 77 354 41 41
E-Mail-Adresse: venlo@valk.com

Hotel Vianen

Website: www.hotelvianen.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 347 32 59 59

E-mailadres: vianen@valk.nl

Hotel Volendam

Website: www.hotelvolendam.nl/de
Telefonnummer: +31 299 36 56 56
E-Mail-Adresse: volendam@valk.com

Hotel Wieringermeer
Hotel Wolvega Heerenveen

Website: www.hotelwolvega.nl

Telefoonnummer: +31 (0) 561 69 28 00

E-mailadres: wolvega@valk.nl

Hotel Zaltbommel

Website: www.vandervalkzaltbommel.nl/de
Telefonnummer: +31 418 79 90 90
E-Mail-Adresse: info@zaltbommel.valk.com

Hotel Zwolle

Hotels in Belgien

Hotel Antwerpen

Website: www.vandervalkantwerpen.be/de
Telefonnummer: +32 3 235 91 91
E-Mail-Adresse: info@antwerpen.valk.com

Hotel Beveren

Website: www.hotelbeveren.be/en
Telefonnummer: +32 3 775 86 23
E-Mail-Adresse: info@hotelbeveren.be

Hotel Brugge Oostkamp

Website: www.hotelbrugge-oostkamp.be/de
Telefonnummer: +32 50 83 37 80
E-Mail-Adresse: brugge@valk.com

Hotel Brussels Airport

Website: www.hotelbrusselsairport.com/de
Telefonnummer: +32 2 277 20 00
E-Mail-Adresse: info@brussels.valk.com

Hotel Charleroi Airport

Website: www.hotelcharleroiairport.be/de
Telefonnummer: +32 71 25 00 50
E-Mail-Adresse: charleroi@valk.com

Hotel Dennenhof

Website: www.hoteldennenhof.be/de
Telefonnummer: +32 3 663 05 09
E-Mail-Adresse: info@dennenhof.valk.com

Hotel Drongen - Gent

Website: www.hoteldrongen.be/en
Telefonnummer: +32 9 226 74 32
E-Mail-Adresse: drongen@valk.com

Hotel Gent

Website: www.hotelgent.be/de
Telefonnummer: +32 (0)9 396 55 55
E-Mail-Adresse: info@gent.valk.com

Hotel Liège Congres

Website: www.congreshotelliege.be/de
Telefonnummer: 00 32 4 244 12 00
E-Mail-Adresse: reception@hotelliege.eu 

Hotel Luxembourg - Arlon

Website: www.hotelluxembourg-arlon.be/de
Telefonnummer: +32 632 332 22
E-Mail-Adresse: info@luxembourg.valk.com

Hotel Mechelen

Website: www.hotel-mechelen.be/de
Telefonnummer: +32 15 65 01 65
E-Mail-Adresse: info@hotel-mechelen.be

Hotel Mons Congres & Spa

Website: www.hotelmons.eu/de
Telefonnummer: +32 65 39 02 07
E-Mail-Adresse: info@hotelmons.eu

Hotel Nazareth - Gent

Website: www.hotelnazareth.be/de
Telefonnummer: +32 9 382 28 28
E-Mail-Adresse: nazareth@valk.com

Hotel Nivelles - Sud

Website: www.hotelnivellessud.be/en
Telefonnummer: +32 (0) 67 21 87 21
E-Mail-Adresse: info@nivellessud.valk.com

Hotel Liège Sélys

Website: www.hotelselys.be/en
Telefonnummer: +32 422 294 94
E-Mail-Adresse: info@hotelselys.be

Hotel Verviers

Website: www.hotelverviers.be/de
Telefonnummer: +32 87 30 56 56
E-Mail-Adresse: reception@hotelverviers.be

Hotel Waterloo

Website: www.hotelwaterloo.be/en
Telefonnummer: +32 (0) 235 218 15
E-Mail-Adresse: info@hotelwaterloo.be

Hotels in Deutschland

Hotel Berlin Brandenburg

Website: https://berlin.vandervalk.de/
Telefonnummer: +49 33 708 580
E-Mail-Adresse: berlin@valk.com

Naturresort Drewitz

Website: https://drewitzersee.vandervalk.de
Telefonnummer: +49 39927 - 7670
E-Mail-Adresse: drewitz@vandervalk.de

Airporthotel Düsseldorf
Hotel Gladbeck

Website: https://gladbeck.vandervalk.de
Telefonnummer: +49 2043 6980
E-Mail-Adresse: gladbeck@vandervalk.de

Hotel Hamburg - Wittenburg

Website: https://wittenburg.vandervalk.de
Telefonnummer: +49 388522340
E-Mail-Adresse: infocenter@alpincenter.com

Hotel Hildesheim

Website: https://hildesheim.vandervalk.de
Telefonnummer: +49 5121 300 0
E-Mail-Adresse: info@hildesheim.valk.com

Hotel Linstow

Website: https://linstow.vandervalk.de
Telefonnummer: +49 (0) 38457 70
E-Mail-Adresse: linstow@vandervalk.de

Hotel Melle - Osnabrück

Website: https://melle.vandervalk.de
Telefonnummer: +49 54 22 96 24 0
E-Mail-Adresse: melle@valk.com

Hotel Moers

Website: https://moers.vandervalk.de
Telefonnummer: +49 2841 146 0
E-Mail-Adresse: moers@vandervalk.de

Golfhotel Serrahn

Website: https://serrahn.vandervalk.de
Telefonnummer: +49 384 566 692 0
E-Mail-Adresse: serrahn@vandervalk.de

Landhotel Spornitz

Website: https://spornitz.vandervalk.de
Telefonnummer: +49 38726 88 0
E-Mail-Adresse: spornitz@valk.com

Hotels in Frankreich & Spanien

Hotel Barcarola

Website: www.hotelbarcarola.es/de
Telefonnummer: +34 972 32 69 32
E-Mail-Adresse: barcarola@valk.com

Hotel Bloom

Website: www.hotelbloom.fr/en
Telefonnummer: +33 4 23 36 03 45
E-Mail-Adresse: reception@bloom.valk.com

Hotel Le Catalogne

Website: www.hotellecatalogne.com/en
Telefonnummer: +33 4 94 81 01 44
E-Mail-Adresse: catalogne@valk.com

Hotel Saint - Aygulf

Website: www.hotelstaygulf.fr/de
Telefonnummer: +33 4 94 52 74 84
E-Mail-Adresse: reception@aygulf.valk.com

Hotels in der Karibik

Kontiki Beach Resort

Website: www.kontikibeachresort.nl/de
Telefonnummer: +599 9 46 51 600
E-Mail-Adresse: reservations@kontikibeachresort.com

Plaza Beach Resort Bonaire

Website: www.plazaresortbonaire.com/en
Telefonnummer: +599 717 25 00
E-Mail-Adresse: reservations@bonaire.valk.com